Stužkovací večírek

Počet snímků: cca 200
Délka focení: 4 hod.
Fotograf: 1
Způsob předání: online
   

Nafotíme přípravy, stužkování i kousek after party jednoho z vašich největších třídních večírků tohoto roku – a třeba se sejdeme i na "maturáku"! 

Rozšíření
  • tisk
  • předání na dvd


Maturitní ples

Počet snímků: 350–400
Délka focení: 5 hod.
Fotograf: 1
Způsob předání: online
   

A je to tady! Poslední tahy rtěnky, parfém, panáka a jdeme na to. Zachytíme vaši první cestu po červeném koberci a odejdeme až po zašlapání šerp – co se bude dít pak už maminky vidět nemusí. 

Rozšíření
  • tisk
  • předání na dvd
  • fotograf navíc


 

Tablo

Počet snímků: podle počtu studentů
Délka focení: 2 hod.
Fotograf: 1
Způsob předání: online
   

"Stužkovák" i "maturák" jsou za vámi, ale večírek nekončí! Nadhoďte nám téma a společně to doladíme. Nemusíte se bát experimentů – pracují u nás i grafici, takže tablo nemusí být jen o zachycení skutečnosti. Až to nafotíme, pošleme vám výběr, aby si mohl každý z vás vybrat tu fotku, která bude pro něho nejlepší. Pak už se můžete jen těšit na výsledek.

Rozšíření
  • tisk
  • předání na dvd


 

Fotokoutek: Cestování časem

Počet snímků: neomezeno
Délka focení: 1 hod.
Fotograf: 1
Grafik: 1
Způsob předání: online
   

Každý si z večírků přinese různé suvenýry. Bolehlav, bizarní výhru v tombole, ale často to jsou i fotografie z fotokoutku. Pokud vás tyto tradiční snímky omrzeli – může se vám zalíbit naše nabídka!

Na místě to probíhá asi takhle: Než přijdete na řadu, vyberete si z nabídky rozličných prostředí, do kterého si myslíte, že se svými kolegy dokonale zapadáte. Po vyfocení fotku zapracujeme během okamžiku do prostředí, které jste si vybrali. Snímky vám ihned zašleme na email a můžete je hned sdílet po sociálních sítích! A to teprve bude ranní probuzení s větou: ,,Kde jsem to včera byl!?”Studentské akce