Počáteční schůzka

Vyzpovídáme vás – vytáhneme z vás každou informaci, která se s požadovanou foto zakázkou pojí. Navrhnete nám svou představu, své nápady, ukázky, své vize, abychom měli při vymýšlení konceptu z čeho vycházet.

 

Koncept

S ohledem na typ zakázky promyslíme způsob, jak vaše vize otisknout do fotografie. Vymyšlené koncepty spolu před realizací ještě zkonzultujeme k vaší spokojenosti.

 
 
 

Nacenění

Při konzultaci už vám u jednotlivých návrhů sdělíme i časovou náročnost přípravy, realizace, následné postprodukce a s tím související nacenění jednotlivých nabízených možností.

 

Příprava

Ne vždy je jednoduché propojit své diáře, aby termíny focení vyhovovaly oběma stranám. Někdy jde jen o jednu smsku. Ale sehnat protagonisty na focení nebo někoho, kdo by nás provedl vaší firmou, kde budeme fotit – není jen tak. I samotná příprava prostředí, pokud půjde o inscenovanou fotografii zabere dost času.

 
 
 

Realizace

A jdeme na to! Většinou to zvládneme v jednom člověku, ale je možné, že se domluvíme na náročnější scéně, při které bude potřeba více pracovníků. Příprava ateliéru, kulisy, světla – a nebo se rozhodnete pro přirozené prostředí – to je na vás.

 

Postprodukce

Teď vybíráme ze souboru ty nejlepší, které se podařily. Na každé fotce zvlášť upravujeme a taky trochu retušujeme drobné neduhy na kráse, smítka nebo odlesky, ale už na místě se snažíme fotit tak, abychom v postprodukci do fotky co nejméně zasahovali.

 
 
 

Připomínkování

Máme hotovo a fotky posíláme buď před Úschovnu či přes Uložto.cz (na dobu omezenou a ke stažení pouze přes odkaz). Na vás teď je prohlédnout si fotky a napsat případné připomínkování.

 

Zveřejnění

Podle toho, jak jsme se domluvili, budeme fotky i zveřejňovat. Ve většině případů si publikaci zřizujete sami. Ale pokud byste chtěli udělat produktový katalog nebo abychom vám Facebook plnili my, tak se můžeme domluvit i na tom.

 
 

Jak vzniká foto